Program

Program ČERVEN

SO13.06.4.NAROZENINY PÁSOVCE

Je to tak, Pásovec se v červnu dožívá 4. let. Zveme vás na jeho velkou narozeninovou oslavu se spousta muziky různých žánrů a grilováním čerstvého jehněčího masa ze strádonické biofarmy.

SO20.06.BALKAN DISCO

Belgický Dj Merino aka Dyskoboi byl dlouhá léta velkým milovníkem a obdivovatelem balkánské hudby. Protože nebylo kde si tuto muziku poslechnout, začal hrát pro své přátele v malých kavárnách. V roce 2008 hrál na některých velkých festivalech, kde si lidé tuto hudbu skutečně užili a po létě se stal rezidentním djem v klubu Chapeau Rouge. Pro ty co chtějí tančit, pít, užívat si a poslouchat Balkan-Rakia a Vodka-hity! Další informace: http://www.myspace.com/shopskysound

26.06.Koncert skupiny NO JUKEBOX

Acoustic beat, ethno & balkan nenormal band. Berounská kapela se sedmiletou historií poprvé v Berouně! Kapela No Jukobex hraje ve složení Venca „Ax“ Raufer – akust. kytara, Ráca „Satriany.cz „Havlíček – akust. kytara, Venda Sloup – housle a Jarda „Bagr“ Bazger – kongo, převážně nevážně cokoliv ze světa ve kterém žijí a nikdy ne na přání. Formace, která za svojí domovskou scénu považuje nejspíš hostinec Vagón, odstavený na fotbalovém hřišti v Hýskově, se po vystoupeních v několika pražských klubech a undergroundových pubech rozhodla zahrát poprvé v Berouně.