Program

Program KVĚTEN

SO01.05.DJ TRÁVA

Jeden z nejlepších pražských Djů a legenda houseové muziky vystoupí o slavnostním prvomájovém večeru v Pásovci. Spolu s ním si zahrají také DJ Rai, DJ Fatty M., DJ Raidem a další.

SO22.05.OLDIES PUPKIES

Pupkouni James a Libor vystoupí tentokrát se speciálním narozeninovým setem pro velkého pupkouna Pavla zvaného taktéž Kuty.

SO29.05.Son Caliente /Kuba/

Son Caliente je skupina složená převážně z kubánských muzikantů. Vystupuje většinou v osmičlenném složení. Repertoár tvoří převážně originální latinskoamerická hudba, salsa, bosa nova, samba, mambo, charanga, cha cha, rumba… Hudební sdělení, které skupina Son Caliente předává, je naprosto autentické a originální. Dynamika a energie je díky aranžérským úpravám a interpretaci velmi působivá, až strhující. Hlavní zpěvák skupiny, Pedro, je právem přezdíván a la James Brown de la Cuba, jeho celkový projev a interpretace jsou naprosto výjimečné. Nástrojové složení skupiny je tradiční, přesto působí nadčasově, a hudba, kterou Son caliente hraje, zní zcela současně a aktuálně, ačkoliv je i více než 70 let stará. Důležité je, že hudební zážitek, kterým Son Caliente prezentuje latinskoamerickou hudbu, nenechává diváky chladnými, bez ohledu na věk a národnost...