Program

Program ÚNOR

12.02.M&gors sound system

Populární berounsko-pražský sound system funguje už od roku 2003, kdy v Zákupech dělali první společnou free party s Quadrant sound systemem. V současné době pořádají popularní party Mooove it v pražském klubu Cross.

19.02.MOJITO PARTY

Tropická noc v zimě! Mojito za 55,-, Mojito v kýblu, Mojito na baru, Mojito v žaludku, Mojito v záchodě. Všude samý Mojito! Pro zimomřivé i superhorké Mojito.

SO27.02.Son Caliente /Kuba/

Son Caliente je skupina složená převážně z kubánských muzikantů. Vystupuje většinou v osmičlenném složení. Repertoár tvoří převážně originální latinskoamerická hudba, salsa, bosa nova, samba, mambo, charanga, cha cha, rumba… Hudební sdělení, které skupina Son Caliente předává, je naprosto autentické a originální. Dynamika a energie je díky aranžérským úpravám a interpretaci velmi působivá, až strhující. Hlavní zpěvák skupiny, Pedro, je právem přezdíván a la James Brown de la Cuba, jeho celkový projev a interpretace jsou naprosto výjimečné. Nástrojové složení skupiny je tradiční, přesto působí nadčasově, a hudba, kterou Son caliente hraje, zní zcela současně a aktuálně, ačkoliv je i více než 70 let stará. Důležité je, že hudební zážitek, kterým Son Caliente prezentuje latinskoamerickou hudbu, nenechává diváky chladnými, bez ohledu na věk a národnost...